KRAŠTO APSAUGOS DIENA

Spalio 12 d. vyresnieji mokyklos mokiniai lankėsi Lietuvos kariuomenės mechanizuoto pėstininkų brigados ,,Geležinis vilkas“ karaliaus Mindaugo husarų batalione Pajuostyje (Panevėžio r.) Čia Oro gynybos batalione vyko Krašto apsaugos dienos minėjimo renginys. Iš įvairių rajonų susirinkę vyresniųjų klasių moksleiviai susipažino su Lietuvos kariuomene ir galimais karo tarnybos būdais.

Su moksleiviais bendravo ir savo ginkluotę bei įrangą pristatė Oro gynybos bataliono, Ginkluotės ir technikos remonto depo, Brigados generolo Motiejaus Pečiuliono bataliono kariai, Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovai bei Karo policija. Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė visus pavaišino kareiviška koše ir šilta arbata.

Genovaitė Šukienė