Dainų ir poezijos popietė

Tęsiant projekto ,,Jie garsino Šimonis. Kunigas ir poetas A. Strazdas" veiklą, spalio 15 d. projekte dalyvaujančios mokyklos rinkosi Kupiškio r. Subačiaus gimnazijoje, kur vyko Dainų ir poezijos popietė. Nors ir kitoje mokykloje, tačiau jaudulys nebuvo toks didelis, nes suvažiavo bendraminčiai.

Kiekviena mokykla parodė savo programą ir jos visos buvo skirtingos, nors jas siejo ta pati A. Strazdo poezija. Vieni deklamavo, antri repavo, treti atliko savos kūrybos dainą, ketvirti naudojo netgi mobiliuosius telefonus. Visų mokyklų programos buvo labai kūrybingos ir įdomios.

Po renginio šeimininkai visus pavaišino skaniais obuoliais ir aprodė savo gimnaziją. Susitikimo laikas prabėgo labai greitai bei smagiai, tad lauksime naujų susitikimų.
Projekto vykdytojos: Genovaitė Šukienė, Sandra Ratkutė