Mokykla, kvepianti obuoliais

Rugsėjo 28 d. mokykloje buvo organizuota netradicinė ugdymo diena labai rudenišku pavadinimu „Mokykla, kvepianti obuoliais“. Visa diena mokykloje buvo skirta veikloms, susijusioms su obuoliais. Mokiniai kūrė eilėraščius apie obuolius, gamino salotas, kurių vienas iš būtinų sudedamųjų dalių buvo obuolys, spalvino ir piešė dekoracijas, kurias vėliau sukabino ant mokyklos langų. Po kūrybinės dalies visi susirinko į sporto salę, kur komandos varžėsi nešdami obuolius šaukštuose, ridendami obuolius loveliuose stengdamiesi pataikyti į nustatytą taikinį. Pasibaigus sportinei daliai mokiniai kartu su mokytojais išėjo į mokyklos kiemą, kur likę dar nesuvalgyti obuoliai buvo sudėlioti į didelį obuolį ir simbolinį užrašą Lietuvai šimtmečio proga. Galiausiai, visi kartu susirinkę vaišinosi jau pagamintomis salotomis, gėrė obuolių sultis, dalinosi iš namų atsineštais obuolių pyragais.

Geografijos mokytoja Irma Šemetaitė