Savivaldos diena mokykloje

Spalio 5 dieną mokykloje buvo organizuota Savivaldos diena Tarptautinei mokytojų dienai paminėti. Netradicinę dieną mokykloje mokiniai sukvietė visus savo mokytojus į klasių organizuojamus užsiėmimus – mokytojai kūrė skirtukus knygoms, varžėsi protmūšyje kartu su jaunesniųjų klasių mokiniais bei atsipalaidavo piešdami ant lauko akmenėlių. Kol mokytojos ilsėjosi po intensyvių veiklų, mokiniai dalyvavo tėvelių ir kultūros darbuotojų organizuotuose užsiėmimuose: klausėsi Ž. ir R. Šatkauskų paskaitos apie bitininkystę, kartu su J. Juodiškiene kūrė rudenišką puokštę, o A. Buzienė išmokė kaip išsikepti patį skaniausią obuolių pyragą. Tuo tarpu patys mažiausi mokyklos mokinukai įsisuko į įvairias veiklas kartu su B. Grinėniene ir M. Tunkune. Pačioje savivaldos dienos pabaigoje mokiniai sukvietė mokytojus į kabinetą ir ne tik skyrė gėles, eilėraščius bei linkėjimus, bet ir ne vieną nustebino įteikdami nominacijas. Mokiniai išrinko ir apdovanojo šauniausią, linksmiausią, išradingiausią, keisčiausią ir griežčiausią mokyklos mokytoją.

Visų mokytojų vardu, dėkojame visiems mokiniams, jų tėveliams, mokyklos, kultūros darbuotojams, sukūrusiems šią gražią šventę.

Geografijos mokytoja Irma Šemetaitė

Istorijos mokytoja Sandra Ratkutė