Europos judrioji savaitė

Šių metų rugsėjo 19- 23 dienomis Šimonių pagrindinėje mokykloje vyko sportiniai renginiai skirti Europos judriosios savaitės minėjimui.

Pirmąją dieną buvo bėgama Olimpinė mylia. Jauniausioje mokinių grupėje sportininkai vietas pasidalino taip:

III vieta – Paulius Skaudas

Antrąją savaitės dieną mokiniai dalyvavo įvairiose krepšinio rungtyse. „Krepšinio karavaną laimėjo  Jūratė Tvaskutė, taikliausia baudų metikė tarp merginų tapo Nerija Bartasevičiūtė, taikliausiai iš vaikinų baudas metė Elvinas Radzivonas. Tritaškių metimo konkurse merginų grupėje nepralenkiama buvo Iveta Šinkūnaitė, o iš vaikinų geriausiai sekėsi Jauniui Juozapavičiui.

Trečią savaitės dieną buvo žaidžiamos draugiškos kvadrato varžybos tarp 5-8 klasių rinktinės ir 6-7 klasių rinktinės. Nugalėtojais tapo 5-8 klasių komanda. Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atminimo diplomais.

Judrioji savaitė buvo tikrai judri, mokinukai darė mankštą, aktyviai leido laiką pertraukų metu. Visuomenės sveikatos specialistė R. Balevičienė supažindino mokinukus su sveikos gyvensenos principais, judėjimo galia ir svarba kiekvieno mūsų sveikatai.