Mokytojų dienos šventė

Mokytojų dienos šventė Šimonių mokykloje – viena iš gražiausių švenčių. Šiais metais, kaip ir visada, visų veidus puošė šypsenos, rankose žydėjo gėlės, skirtos Mokytojui. Jaunieji dainorėliai, vadovaujami vyresniosios muzikos mokytojos Genovaitės Šukienės, atliko tris daineles apie rudenį, paukštį marabu, smuiko raktą, skambėjo eilėraščių posmai, linkėjimai, padėkos. Dešimtokai pabandė mokytojo duonos – vedė pamokas kitiems mokiniams. Po to Laura ir Viktoras vedė pamoką mokytojams: kiekvienas turėjo atlikti ,,labai rimtas ir sudėtingas“ užduotis: sukurti pagal pateiktas ,,įvestis“ (o gal temas?) tekstus, laikantis visų vertinimo kriterijų, atsakyti į klausimus, kurių atsakymai buvo netikėti ir smagūs, atlikti kitas užduotis. Skambėjo juokas, pokštai – mokytojai pasijuto kaip mokiniai.

Taigi Tarptautinė Mokytojų šventė mūsų mokykloje pralėkė kaip vėjo sūkurys, bet visiems paliko gerus ir smagius prisiminimus.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Milda Kalvelienė