DĖL MOKYKLOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO NUO 2021 M. SAUSIO 4 D.

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. Gruodžio 30 d. Nutarimu Nr. 1470 “Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. Lapkričio 4 d. Nutarimo Nr. 1226 “Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo” pakeitimo” bei Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. ADV-917 „Dėl veiklų savivaldybės švietimo įstaigose organizavimo ir vykdymo nuo 2021 m. sausio 4 d.“ :

1. O r g a n i z u o j u    Kupiškio r. Šimonių pagrindinės mokyklos ugdymo procesą pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas žemiau išvardintais būdais:

1.1. mokiniams, ugdomiems pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas nuo 2021 m. sausio 4 d. ugdymo procesas vykdomas kasdieniu (kontaktiniu) būdu;

1.2  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) negali dirbti nuotoliniu būdu;

1.3. mokiniams, ugdomiems pagal pradinio ugdymo programas nuo 2021 m. sausio 4 d. ugdymo procesas, vykdomas nuotoliniu (nekontaktiniu) būdu;

1.4. užtikrinama vaikų, ugdomų pagal pradinio ugdymo programą, priežiūra ir maitinimas, veiklos organizuojamos užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas, kai tėvai (globėjai) darbo funkcijas (darbus) privalo atlikto darbo vietoje ir negali užtikrinti vaikų priežiūros namuose.

1.5. mokiniai, ugdomi pagal pagrindinio ugdymo programas, pritaikytas pagrindinio ugdymo ir individualizuotas pagrindinio ugdymo programas nuo 2021 m. sausio 6 d. ugdymo procesas vykdomas nuotoliniu (nekontaktiniu) būdu;

Visą dokumentą galite skaityti čia: