DĖL MOKYKLOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. gruodžio 9 d. įsakymu Nr. V-1932 „Dėl švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. balandžio 15 d. įsakymo Nr. V-413 „Dėl 2019–2020 ir 2020–2021 mokslo metų pradinio ugdymo programos bendrojo ugdymo plano patvirtinimo“ pakeitimo“ Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. gruodžio 9 d. įsakymu Nr. ADV-859 „Dėl švietimo veiklų organizavimo ir vykdymo nuo 2020 m. gruodžio 9 d.“:

1. N u r o d a u  Kupiškio r. Šimonių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir pradinių klasių mokytojams bei Kupiškio r. Šimonių pagrindinės mokyklos skyriaus Adomynės mokyklos-daugiafunkcio centro priešmokyklinio ugdymo grupės mokytojui dirbti nuotoliniu būdu 2020 m. gruodžio 14 d. – 2021 m. sausio 3 d.

2. N u r o d a u  Kupiškio r. Šimonių pagrindinės mokyklos pagrindinio ugdymo dalykų mokytojams dirbti nuotoliniu būdu 2020 m. gruodžio 23 d. – 2021 m. sausio 5 d.

3. P a v e d u Kupiškio r. Šimonių pagrindinės mokyklos mokytojams:

3.1. užtikrinti, kad nuotolinio darbo vietoje būtų interneto prieiga, kompiuterinė technika ir telefonas;

3.2. tikrinti prašyme dėl nuotolinio darbo nurodyto elektroninio pašto dėžutes vieną kartą per dvi valandas, atsakyti į elektroninius laiškus, atsiliepti į skambučius telefonu (praleidus skambučius perskambinti ne vėliau kaip per pusę valandos);

3.3. Kupiškio r. Šimonių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavedimus (pateiktus žodžiu, el. paštu ar kitomis priemonėmis) įvykdyti laiku, nustatytais terminais;

3.4. esant tarnybinei būtinybei, nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 1 valandą, atvykti į darbo vietą, atlikti darbuotojui priskirtų funkcijų;

3.5. laikytis Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų darbų saugos ir sveikatos bei kitų teisės aktų reikalavimų.

Visą dokumentą galite skaityti čia: