MOKINIAMS APIE NUOTOLINĮ MOKYMĄ(SI) 2019 / 2020 M.M.

1. Mokiniai dalyvauja pamokose, konsultacijose pagal įprastą pamokų tvarkaraštį (skelbiamas el.dienyne, jame nurodytas pamokų laikas ir dalykai).

2. Mokiniai reguliariai 5 dienas per savaitę būdami skirtingose vietose, naudodami informacines komunikacijos priemones ir technologijas nuosekliai mokosi mokomi mokytojų ir dirbdami savarankiškai.

3. Mokomųjų dalykų užduotys įrašomos į el. dienyno atitinkamas skiltis (pamokos tema, klasės darbas, namų darbai, „prikabinamas“ failas, rašomi komentarai bei pastabos/pagyrimai). El. dienyne nurodoma kitų virtualių išteklių nuorodos (EMA pratybos, EDUKA klasė ir kt.).

4. Pamokos užduotys turi būti atliekamos tą pačią dieną kada vyko pamoka (mokinys iki 14.45 val. atsiunčia atliktas užduotis mokytojui), namų darbų užduotys atliekamos iki nurodytos datos.

5. Nuotolinė mokytojo pagalba teikiama tvarkaraštyje nurodytu pamokos laiku, mokytojo ir mokinių (arba jų tėvų) susitartu būdu (žinute, el. laišku, pokalbiais Messenger ir kt).

6. Neformaliojo švietimo (būrelių) veikla organizuojama nuotoliniu būdu.

7. Mokiniui susirgus, tėvai (globėjai/rūpintojai) privalo informuoti klasės vadovą tą pačią dieną.

Mokiniai privalo kiekvieną darbo dieną prisijungti prie elektroninio dienyno TAMO ir Mokymo aplinkos EDUKA, atidžiai peržiūrėti visą mokytojų pateikiamą informaciją. Dienos visų dalykų užduotis pravaloma atlikti tą pačią dieną iki 14.45 val., jei nenurodyta kitaip.

Sėkmingo darbo!

Dokumentas