Futbolo turnyras

Spalio 10 dieną Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro stadione vyko tradicinis 11-tas vaikų futbolo turnyras Kupiškio socialdemokratų taurei laimėti. Šiais metais dalyvavo 6 komandos : FC Kupiškio merginos, Alizavos pagrindinė mokykla, Skapiškio pagrindinė mokykla, Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla - Šimonių pagrindinė mokykla, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyrius Šepetos Almos Adamkienės mokykla-daugiafunkcis centras, Povilo Matulionio progimnazija.

Dalyvius sveikino vaikų futbolo turnyro globėjas ir rėmėjas LSDP pirmininko G. Palucko pavaduotojas prof. habl. dr. Algirdas Raslanas, Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Algirdas Notkus, LSDP Kupiškio rajono skyriaus pirmininko pavaduotojas Virginijus Andrijauskas. Vyriausiuoju varžybų teisėju buvo turnyro organizatorius socialdemokratas Zigmas Paulauskas.
Puikus oras, gera nuotaika ir sportinis azartas lydėjo futbolo turnyro žaidėjus ir žiūrovus. Po atkaklių kovų pogrupyje patyrę du pralaimėjimus mūsų futbolininkai varžybose dėl 5 vietos nugalėjo Alizavos pagrindinės mokyklos komandą ir iškovojo penktą vietą. Geriausiu žaidėju mūsų komandoje pripažintas Karolis Tomkevičius.

Mokytojas Eitaras Kriauza