Lietuvos gimtadienis

Vasario 15-oji netradicinė diena mokykloje, šventėme Lietuvos valstybės atkūrimo 101-ąjį gimtadienį. Visą dieną vyko grupinis darbas. Viena grupė mokinių kepė keksiukus, kiti darė jiems papuošti skirtas trispalves širdeles. Likusieji mokiniai piešė aitvarus, gėles, ruošė karpinius, puošė stilizuotą medį, skirta Lietuvai. Kai visi darbai buvo atlikti, mokiniai ir mokytojai susirinko į salę. Vasario 16-oji tai ne tik 1918 metais pasirašytas aktas, bet šimtmečiais kurta istorija, kurią kūrė mūsų seneliai, tėvai, dabar ją kuriame patys. Todėl pasižiūrėjome trumpą dokumentinį filmą, kaip Lietuvos žmonės pasiekė šį istorinį įvykį. Visus susirinkusius pasveikino pradinių klasių moksleiviai, vyresnieji jų draugai deklamavo , dainavo dainas skirtas Lietuvai, žaidė žaidimus. Po to visi mokyklos mokiniai nusifotografavo prie pačių sugalvoto ir papuošto ,,medžio,, Lietuvai bei pasivaišino keksiukais.

Istorijos mokytoja Sandra Ratkutė