Krepšinis

Sausio 8 dieną Šimonių pagrindinėje mokykloje įvyko Kupiškio rajono mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybos (pagrindinių mokyklų). Susirinko komandos iš Skapiškio, Šimonių, Alizavos, Noriūnų. Atskirai kovojo merginų ir vaikinų komandos.

Merginų krepšinio varžybose I vietą iškovojo Skapiškio pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Oksana Morkvėnienė), II vieta atiteko Alizavos pagrindinės mokyklos komandai (mokytoja Jūratė Ažubalytė).

Vaikinų krepšinio varžybose I vietą laimėjo Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Eitaras Kriauza), II vietą iškovojo Alizavos pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Jūratė Ažubalytė), III vietoje Šimonių pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Eitaras Kriauza).  Ketvirti liko Skapiškio vaikinų komanda.

Kūno kultūros mokytojas Eitaras Kriauza