Rajono mokyklų žaidynių kroso estafetės varžybose iškovota antroji vieta...

maratonasGegužės 3 d. prie Kupiškio marių „Uošvės liežuvyje“ įvyko rajono mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos, kuriose dalyvavo šešios rajono pagrindinės mokyklos. Komandoms atstovavo po tris stipriausias mokyklų merginas ir vaikinus.

Pirma į startą stojo Vilma Remeikytė, kuri perduodama estafetės lazdelę Eimantui Bubuliui buvo antroje vietoje, Eimantas sunkioje kovoje nukrito vienu laipteliu žemyn, tačiau puikiai bėgę Paulius Skaudas, Rasa Gasiūnaitė ir Viktorija Vieliūtė komandą sugrąžino į antrą vietą. Viskas sprendėsi paskutiniame bėgime, kur mūsų mokyklos komandos lyderis Egidijus Baseckas turėjo pavyti Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos bėgiką. Atkakliai kovojęs Egidijus finiše nusileido varžovui ir Šimonių pagrindinė mokykla iškovojo antrą vietą. Komanda buvo apdovanotą Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro II vietos taure ir diplomu.
Kūno kultūros mokytojas
Eitaras Kriauza