Adomynė - Lietuvai

Vasario 15d., minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Šimonių pagrindinės mokyklos skyriuje Adomynės mokykloje-daugiafunkciame centre vyko netradicinė ugdymo diena „Adomynė - Lietuvai“. Mokiniai kartu su mokytojais gamino trispalves vėliavėles, piešė piešinius, šventiškai papuošė mokyklą. Po to vyko netradicinė istorijos pamoka, viktorina „Ką žinome apie Lietuvą“. Mokiniai turėjo galimybę prisiminti Lietuvos istoriją. Po viktorinos 1 - 4 kl. mergaitės Andrėja Vilimaitė, Gintarė Pekoriūtė, Ramūnė Simaškaitė, pasipuošusios tautiniais drabužiais, deklamavo lietuvių poetų eiles, skirtas gimtajam kraštui, o 5 – 8 klasių mokiniai Bernadeta Mažeikytė, Kamilė Stukaitė, Skaiva Paškauskaitė, Ignas Palačenka, Dominykas Šatkauskas, Darius Lapienis, lydimi anglų kalbos mokytojos Deimantės Vogulienės, kartu su Adomynės laisvalaikio centro atstovais dalyvavo pilietinėje akcijoje „Ačiū“, kurios metu pagerbė mūsų krašto įžymių žmonių atminimą. Kiti mokiniai ir mokytojai surengė karpinių parodą, skirtą atkurtos Lietuvos šimtmečiui.

Skyriaus vedėja ugdymui Aldona Baltutienė