Meninio skaitymo konkursas mokykloje

Sausio 25 d. Šimonių mokykloje įvyko meninio skaitymo konkursas „Gražiausiais žodžiais kalbinu Tėvynę“, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Jame dalyvavo visų klasių geriausi skaitovai. Lietuvių poetų eiles apie Tėvynę skaitė 23 mokiniai. Visi stengėsi skaityti meniškai ir nuoširdžiai. Buvo išrinkti gražiausiai deklamavusieji ir jais tapo šie mokiniai: Evelina Masiulytė, 1 klasė, Aida Černiūtė ir Kamilė Klimavičiūtė, 4 klasės mokinės, Erikas Šinkūnas ir Augustė Žalkauskaitė, 5 klasės mokiniai, Miglė Buzaitė, 6 klasė, Evelina Stukaitė, 7 klasė, Miglė Tvaskutė, 8 klasė. Pavaduotoja A. Baltutienė pasveikino visus dalyvius, o geriausiems buvo įteiktos padėkos ir saldūs prizai. Visi dalyviai gavo simbolines dovanėles.