Rajono mokyklų žaidynių pagrindinių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose triumfavo šimoniečiai...

Sausio 10 d. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinėje mokykloje įvyko rajono mokyklų žaidynių pagrindinių mokyklų krepšinio 3x3 varžybos. Varžybose dalyvavo penkios stipriausios rajono komandos. Mūsų mokyklai atstovavo: Edvinas Ralickas, Paulius Skaudas ir Egidijus Baseckas. Pirmose trijose varžybose mūsų krepšininkai be didesnio vargo nugalėjo Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos II komandą, Skapiškio pagrindinę mokyklą ir antašaviečius. Varžybose dėl pirmos vietos mūsų komandos iš vėžių neišmušė net Edvino trauma, patirta ankstesnėse varžybose. Po atkaklios kovos 11:9 įveikta Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos pirmoji komanda ir turnyre užimta pirmoji vieta. Mūsų mokyklos krepšininkai buvo apdovanoti taure ir pirmos vietos medaliais. Sveikiname čempionus !!!

Kūno kultūros mokytojas
Eitaras Kriauza