Edukacinė pamoka „Afrikos būgnai“

Lapkričio 16 dieną mokykloje vyko dvi edukacinės pamokos „Afrikos būgnai“. Priešmokyklinio ugdymo grupei su 1-4 klasėmis ir 5-10 klasių bei mokiniams iš Adomynės skyriaus pamokas vedė Gediminas Mačiulskis, perkusijos studijos „Afrikos būgnai“  Vilniuje, įkūrėjas. Mokiniai bei mokytojai buvo supažindinti su Vakarų Afrikos būgnu djembe ir mediniu instrumentu balafonu. Po trumpos įžangos visi gavo po būgną, išmoko pagrindinius grojimo elementus ir prasidėjo triukšmingas, tačiau organizuotas bei linksmas grojimas. Laikas būgnijant neprailgo, o kad pailsėtų rankos, dar išmokta ir padainuota afrikietiška daina. Nuo mušamų 50 djembe būgnų skambėjo visa mokykla. Edukacinė pamoka,  pristačiusi naują komunikacijos priemonę ir suteikusi žinių apie afrikietišką muziką, mokiniams labai patiko.

Muzikos mokytoja Genovaitė Šukienė