Rajoninis skaitimo skatinimo konkursas

3 klasės – Augustė Žalkauskaitė, Saulė Kriščiūnaitė, Matas Guntulis, 4 klasės – Miglė Buzaitė, Rasa Gasiūnaitė, Erika Zalumskytė. Išraiškingai suvaidino iš S. Paltanavičiaus knygos vaizdelį ,,Ko kiškelis verkė“ kaip reklamą Augustė, Saulė ir Matas. Komisijos nariai pateikė įvairias užduotis. Sklandžiai tekstą skaitė Miglė. Vieni komandos nariai ieškojo informacijos apie S. Paltanavičių internete, kiti – informacijos apie gamtą - enciklopedijose. Visa komanda tarėsi, atsakinėjo į perskaityto teksto klausimus, sprendė kryžiažodį, kuris buvo sudarytas iš metų geriausiųjų vaikų knygų penketuko. Sukūrė gražų pasakojimą pagal duotą pabaigą.

Komisijai paskelbus konkurso rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų komanda laimėjo antrą vietą.

Mokiniai iš konkurso grįžo patenkinti. Džiaugėsi ir pasakojo įspūdžius mokykloje.

Bibliotekininkė Alma Senvaitienė