Skaitimo skatinimo konkursas

Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: 3 klasės Aida Černiūtė, Kamilė Klimavičiūtė, 4 klasės Augustė Žalkauskaitė, Kristina Naciūtė, Saulė Kriščiūnaitė. Garsiniam meniniam skaitymui buvome pasirinkę ištrauką ,,Šimonių girios gyventojai“ iš Vytauto V. Landsbergio knygos ,,Skruzdėlytė Birutė“. Kita užduotis buvo informacijos paieška iliustruotoje vaikų enciklopedijoje. Iš 12 taškų surinkome 11. Už kryžiažodį ,,Spaudos draudimas“ apie knygnešių veiklą gavome 6 taškus iš 9. Užduotis ,,Draugaujame su knyga“ iš rekomenduojamų perskaityti knygų pavyko geriausiai. Mergaitės surinko visus 10 taškų. Žiūrėjome P. Matulionio progimnazijos mokinių rodomų pasakų veikėjų pasirodymus.   Visos komandos gavo apdovanojimus. Vietos nebuvo skirstomos.

Bibliotekininkė Alma Senvaitienė