KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS

ĮSAKYMAS

DĖL INFEKCIJŲ PLITIMĄ RIBOJANČIO REŽIMO NUSTATYMO
KUPIŠKIO R. ŠIMONIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖJE IR JUNGTINĖJE 2, 4 KLASĖJE

2021 m. gegužės 19 d. Nr. ADV- 380
Kupiškis

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo 14 straipsnio 1, 9 ir 16 punktais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo 22 straipsnio 2 dalimi ir 25 straipsnio 3 dalimi, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. V-2544 ,,Dėl pradinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“, atsižvelgdamas į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamento Kupiškio skyriaus 2021 m. gegužės 18 d. teikimą raštu Nr. (5-22 16.1.17 Mr)2-81637 ,,Dėl siūlymo taikyti infekcijų plitimą ribojantį režimą“ ir esant COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) išplitimo pavojui, siekdamas suvaldyti nepalankią epidemiologinę situaciją:

1. N u s t a t a u 2021 m. gegužės 14–27 d. infekcijų plitimą ribojantį režimą Kupiškio r. Šimonių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupėje ir jungtinėje 2, 4 klasėje.

2. N u r o d a u 2021 m. gegužės 14–27 d. Kupiškio r. Šimonių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupėje ir jungtinėje 2, 4 klasėje vaikų ugdymą vykdyti, švietimo pagalbą jiems teikti nuotoliniu būdu.

Visą įsakymo turinį galite skaityti čia (paspausk).