Prevencinės paskaitos

Kupiškio rajono policijos komisariato, reagavimo skyriaus vyriausioji patrulė Ineta Baronaitė pakvietė Šimonių pagrindinės mokyklos mokinius ir jų tėvelius į prevencines paskaitas.

Balandžio 6 dieną penktokai minėjo saugaus eismo dieną ir klausė paskaitos “Saugaus eismo dienos Lietuvoje minėjimas kartu su dviračių ir elektrinių paspirtukų vairuotojais„. Paskaitos metu buvo primintos saugaus eismo taisyklės, kaip saugiai elgtis gatvėse ir keliuose važinėjant dviračiais bei paspirtukais.

7 klasės mokiniai išklausė paskaitą apie teisinę atsakomybę, kur buvo supažindinti už kokius nusižengimus ir nuo kelių metų yra taikoma administracinė bei baudžiamoji atsakomybė.

Vyresnių klasių mokiniai išklausė paskaitas apie prekybą žmonėmis bei pavojus slypinčius „lengvo uždarbio internete“ pasiūlymuose.

Mokiniams paskaitos patiko, jos buvo įdomios ir praturtino žiniomis.

Istorijos mokytoja Sandra Ratkutė