ATNAUJINTA INFORMACIJA DĖL DARBO ORGANIZAVIMO KARANTINO LAIKOTARPIU

Informuojame Jus, kad dėl koronaviruso grėsmės Lietuvoje įvestas karantinas pratęstas iki gegužės 18-osios, todėl mokiniai iki karantino pabaigos bus mokami nuotoliniu būdu.

Lietuvos Respublikos Vyriausybei 2020 m. gegužės 6 d. nutarimu Nr. 451 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimo Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo“ pratęsus karantiną, Kupiškio r. Šimonių pagrindinės mokyklos pedagoginių darbuotojų darbas ir toliau organizuojams nuotoliniu būdu, koreguojamas kitų darbuotojų darbo laiko režimas.

Primename, kad karantino laikotarpiu visus klausimus sprendžiame tik nuotoliniu būdu.

Aktyvūs komunikaciniai kontaktai su mokyklos administracija tel.: 8 459 44145;

Direktorius: tel. 861565176.

Ūkvedys: tel. 861677334

Taip pat prašome kreiptis el. paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skaitmeninių technologijų koordinatorius – K. Mekšėnas, el. p:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2020 m. kovo 30 d. ugdymo(-si) procesą pradėjusi vykdyti nuotoliniu būdu, Kupiškio r. Šimonių pagrindinė mokykla jį tęsia toliau, naudodamasi Tamo dienynu, EMA ir EDUKA virtualiomis ugdymo(-si) aplinkomis.

Tikslesnė informacija apie tolimesnį ugdymo(-si) procesą bus pateikta gegužės 11 d. el. TAMO pranešimuose.

Prašome visus mokyklos bendruomenės narius būti sąmoningais ir laikytis visų prevencinių, profilaktinių priemonių pagal galiojančias Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas.

Būkite sveiki

Mokyklos administracija