Kalėdinė diena

Gruodžio 20-oji -  netradicinio ugdymo diena mokykloje, Kalėdų šventė. Šiai dienai ruošėsi, puošėsi, repetavo nuo mažiausių iki vyriausių.

Pirmieji Kalėdų senelio sulaukė mažieji mokinukai, šauniai vaidinę, deklamavę, dainavę daineles, žaidę žaidimus. Visi buvo apdovanoti dovanėlėmis.

Vėliau, po pertraukos, savo programas rodė 5-9 klasių mokiniai. Renginio pabaigoje kalbėjusi direktorė L. Skėrienė gyrė mokinius už kūrybingumą, išradingumą ir linkėjo sekančiais metais būti tokiems pat kūrybingiems.
Nuo gruodžio mėnesio vidurio Mokinių taryba organizavo kalėdinių puokščių parodą, kur mokiniai galėjo rinkti, balsuoti už gražiausią puokštę. Šventinės dienos išvakarėse gražiausia paskelbta aštuntokų puokštė.
Mokytoja Genovaitė Šukienė