Kartu- mes jėga

Lapkričio 22 dieną mokyklos direktorė L.Skerienė, istorijos mokytoja ir grupė mokinių lankėsi Adomynėje, kur vyko Sporto rėmimo fondo projekto „Kartu – mes jėga“ pristatymas. Miestelio bendruomenė nutarė atnaujinti sporto salę ir įsigyti naujo inventoriaus. Gavę lėšų iš Sporto rėmimo fondo įsigijo biliardo ir teniso stalus, smiginį, o patalpas susiremontavo savo jėgomis. Užbaigę visus darbus, pasikvietė svečių: Kupiškio r. vicemerą Algirdą Notkų, Kultūros, sporto ir švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoją Vytautą Knizikevičių, Šimonių seniūną Gintautą Černių, Šimonių pagrindinės mokyklos direktorę Laimą Skerienę sporto mokyklos atstovus. Visi dalyvavę svečiai pasveikino miestelio bendruomenę ir palinkėjo gerai praleisti laisvalaikį ir sportuoti. Po sveikinimų buvo galima išbandyti naująjį inventorių.

Istorijos mokytoja Sandra Ratkutė