Paskutinėse mokslo metų varžybose trys prizinės vietos

Gegužės 21 d. Kupiškyje, Kazio Šimonio parke vyko rajono moksleivių Pavasario kroso varžybos. Į varžybas susirinko virš 250 bėgikų. Mūsų mokyklai atstovavo 11 geriausių bėgikų. Atkaklioje kovoje savo amžiaus grupėje Kornelija Dikšaitė iškovojo trečią vietą ir pasipuošė bronzos medaliu. 2004 -2005 m. gimimo amžiaus grupėje Ignui Palačenkai finišo tiesiojoje pritrūko jėgų ir teko tenkintis antrąja vieta ir sidabro medaliu. Iš karto po Igno trečioje vietoje finišavo Edvinas Klebonas iškovodamas bronzos medalį. Reikia paminėti ir Rasos Gasiūnaitės iškovotą ketvirtą vietą, kuriai iki medalio pritrūko keletos sekundžių. Kitiems mūsų bėgikams sekėsi kukliau, tačiau tikimės, kad didelis noras ir treniruotės padės pagerinti rezultatus kitose varžybose.
Kūno kultūros mokytojas Eitaras Kriauza