Netradicinio ugdymo diena

Gruodžio 21-ąją mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena „Belaukiant Kalėdų". Per pirmąją pamoką klasėse buvo daromi kalėdiniai atvirukai, rašomi sveikinimai. Vėliau visi rinkosi į salę, kur buvo suskirstyti į komandas - prasidėjo protų mūšis.

Jei pirmojo etapo klausimai buvo labai lengvi, tai dėl antrojo ir trečiojo etapų  atsakymų jau reikėjo visiems gerokai pagalvoti. Pertraukų tarp etapų metu, mokiniai žaidė įvairius judriuosius žaidimus, spėliojo kalėdinių dainų pavadinimus bei atlikėjus. O visų smagiausia buvo sulaukti Kalėdų senelio su maišu dovanų!
Išsidalinę dovanas bei sveikinimo laiškus, palinkėję vieni kitiems gražių ir prasmingų švenčių, mokiniai susitiks po atostogų, jau 2019-siais metais.
Mokytoja Genovaitė Šukienė