Sporto salės atidarymo šventė Šimonių mokykloje

Šimonių pagrindinės mokyklos sporto salė jau keletą dešimtmečių sportuojančių mokinių ir  miestelio gyventojų traukos centras. Čia vyksta ne tik kūno kultūros pamokos,  treniruotės bei įvairios varžybos.

Lapkričio 15 dieną po renovacijos buvo oficialiai atidaryta atnaujinta sporto salė. Į šventę atvyko svečiai: Kupiškio rajono  meras Dainius Bardauskas, mero pavaduotojas Aurimas Martinka, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė, Šimonių seniūnas Gintautas Černius, darbus vykdžiusios UAB „Rinota“ direktorius Giedrius Žiaubrė, Kupiškio r. savivaldybės infrastruktūros vedėjo pavaduotojas Mažvydas Šalkauskas, Šimonių bendruomenės pirmininkė Brigita Gritėnienė, seniūnijos sporto organizatorė Loreta Kručienė bei Antašavos mokyklos-daugiafunkcinio centro, Salamiesčio, Noriūnų, Skapiškio, Šepetos pagrindinių mokyklų, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos mokinių komandos ir jų mokytojai. Svečius pasitiko Šimonių mokyklos mokiniai ir mokytojai. Direktorė Laima Skėrienė pasveikino susirinkusiuosius ir pristatė svečius. Merui ir  direktorei perkirpus juostelę, visi buvo pakviesti į salę.

Skambant smagiai muzikai, renginys prasidėjo visuotine mankšta. Po to svečiai tarė sveikinimo kalbas,  įteikė dovanas. Šventės vedėjai pakvietė svečius pirmiesiems  metimams  į krepšį. Sėkmingi metimai sutikti audringais plojimais. Šimonių bendruomenės pirmininkės ruošta merginų grupė atliko šokį. Po to prasidėjo smiginio, baudų mėtymo, kimštinio kamuolio svaidymo bei kitos rungtys. Pertraukėlių tarp rungčių metu šoko Kupiškio r. L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos merginos, sulaukusios didelio visų palaikymo. Suvedus rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai: I-ąją vietą laimėjo salės šeimininkai šimoniečiai, antrieji liko P. Matulionio progimnazijos mokiniai, trečia vieta atiteko skapiškėnams. Mero pavaduotojas A. Martinka ir direktorė L. Skėrienė nugalėtojams įteikė atminimo taures ir padėkos raštus.

Visi skirstėmės linksmi. Gera, kad  dabar turėsime– šiuolaikišką, šviesią, saugią bei jaukią sporto salę.

Mokytoja Genovaitė Šukienė