Išvyka į Kauną

Dalyvaudami VŠĮ ,,Investuok Lietuvoje“ organizuojamame projekte ,,Ateities inžinieriai“, 2018-05-17 Kupiškio r. Šimonių bei Skapiškio pagrindinių mokyklų 9-10 klasių mokiniai vyko į Kauną. Ekskursijų, skirtų profesiniam orientavimui metu, mokiniai buvo supažindinami su informacinių technologijų bei inžinerinėmis specialybėmis.

Pirmasis vizitas į ,,Devbridge Group“ – JAV programavimo paslaugų įmonę, kuri kuria unikalią programinės įrangos produkciją JAV rinkos įmonėms. Ekskursijos metu mokiniai susipažino su IT darbo specifika, skirtingomis darbo specialybėmis, karjeros galimybėmis. Įmonės atstovai įdomiai pristatė savo darbą, parodė darbo bei poilsio vietas.

Antrasis vizitas į Technikos profesinio mokymo centrą, kuriame mokiniai buvo supažindinami su automobilių remonto, suvirinimo, metalo apdirbimo, santechnikos, atsinaujinančių šaltinių specialybėmis. Nors buvo akcentuojama, kad tai daugiau vyriškos profesijos, tačiau merginos šiame mokymo centre irgi laukiamos.

Profesinio orientavimo išvyka mokiniams buvo įdomi bei naudinga, planuojant tolimesnę savo karjerą.

Mokytoja Genovaitė Šukienė