Parama mokyklai 2%

Ne tik materialiai
Praturtėjame žinojimu
Kad  esame ne vieni

Nuoširdžiai dėkojame visiems, skiriantiems  paramą mokyklai.
Kviečiame mokinių tėvelius, mokyklos darbuotojus ir visus, neabejingus mokyklos gerovei, pasinaudoti
proga ir šiais  metais vėl paremti mūsų mokyklą. Jūsų paskirta parama – tai dalis praeitais metais
valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio, kuri Jūsų prašymu bus pervesta į mokyklos sąskaitą.

Rekvizitai 2% paramai

Paramos gavėjo identifikacijos Nr.(kodas): 190050235
Paramos gavėjo pavadinimas:  Kupiškio r. Šimonių pagrindinė mokykla
Adresas: Skapiškio g. 18, Šimonys, Kupiškio r.

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų FR0512 formos prašymą ir jį pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI). Tai galite padaryti keliais būdais:

Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste ar naudojate elektroninį parašą, galite užpildyti ir išsiųsti 2 % formą FR0512 internetu arba prašome kreiptis į artimiausią VMI padalinį.

Išsami informacija apie minėtos paramos skyrimą VMI interneto svetainėje www.vmi.lt

Dėkojame už paramą mokyklai, kurią Jūs suteikiate pervesdami 2 % pajamų mokesčio sumos.

Jūsų pervesti pinigai bus skiriami mokinių, Jūsų vaikų, ugdymo ir ugdymosi sąlygų gerinimui.