Konferencija

Gruodžio 1 d. Šimonių pagrindinės mokyklos ir Adomynės mokyklos - daugiafunkcinio centro 7-8 klasių  mokiniai dalyvavo konferencijoje „Pašaukimo šventumui išsipildymas lietuvių tautoje", kuri vyko Kupiškio r. savivaldybės kultūros centre. Po sveikinimų  pranešėjai kalbėjo apie šventuosius ir palaimintuosius Lietuvoje. Pranešėja V. Sarapinienė iš Kupiškio r. Salamiesčio pagrindinės mokyklos skyriaus Antašavos mokyklos - daugiafunkcinio centro pristatė mokinių piešinius, įamžinusius šventąjį Kazimierą. Smagu, kad buvo parodyti ir mūsų mokyklos mokinių darbai. Įspūdingiausiai apie kunigo M. Reinio pasirinkimo kryžkelius kalbėjo kunigas R. Švenčionis. Gavę teisę rinktis, R. Gražys iš kunigo gavo apelsiną, o M. Buzaitė šokoladuką.

Iš konferencijos mokiniai grįžo nuvargę, bet sužinoję daug įdomaus apie Tikėjimo Švyturius, vaikščiojusius tarp mūsų.

Mokytoja Genovaitė Šukienė