Europos kalbų diena Šimonių mokykloje

Rugsėjo 26-ąją dieną yra minima Europos kalbų diena. Šią šventę paminėjo ir Šimonių mokyklos mokiniai. Visi 2-10 klasių mokiniai iš anksto aktyviai ruošėsi šiai kalbų dienai. Pradinukai piešė savo rankas, o ant jų užrašė pasisveikinimo būdus lietuvių ir anglų kalbomis. Taip pat klausėsi angliškų dainelių ir šoko, prisiminė anglų kalbos abėcėlę. Vyresni šios mokyklos mokiniai gavo rimtesnę užduotį – pristatyti šalį. Kiekvienas mokinys rinko informaciją apie tam tikrą šalį ir rengė pristatymus. Į šią užduotį mokiniai pažiūrėjo labai atsakingai ir kiekvienas ją stengėsi atlikti kuo kūrybiškiau. Pasirinktos šalies pristatymas padėjo mokiniams labiau įsigilinti į tos šalies kultūrą. Taip pat pamokų metu mokiniai dalyvavo apklausoje, kurios tikslas buvo išsiaiškinti, kiek mokiniai žino apie Europos kalbas. Rezultatai parodė, kad mokinai žino pakankamai daug apie šią kalbų dieną.

Anglų k. Mokytoja Deimantė Vogulienė