Edukacinė diena Panevėžyje

Rugsėjo mėn. 28 dieną būrelio MiXsas mokiniai nusprendė skirti kino edukacijai. Tad iš karto po pamokų, lydimi būrelio vadovės bei istorijos mokytojos išvyko į kino teatrą, kur žiūrėjo nuotaikingą animacinę juostą „Gandrų siuntų tarnyba“ -  pasakos istoriją apie tai, jog kadaise vaikus nešę gandrai turi naują misiją – jie pristatinėja prekes, parduodamas milžiniškoje internetinėje parduotuvėje. Jaunėlis – darbščiausias bendrovės gandras, vieną dieną netyčia įjungia Kūdikių Gamybos Mašiną, ir ši sukuria žavią mažą mergaitę… Skubėdami pristatyti kūdikį jos tėveliams iki tol, kol apie ją nesužinojo bosas, Jaunėlis ir jo draugė išsiruošia į beprotiškų nuotykių ir atradimų kupiną kelionę, sugražinsiančią gandrams „tikrąją“ jų misiją – gabenti vaikus. Po filmo mokiniai diskutavo, kaip jie buvo tėvelių laukiami, kaip linksmai galima pažvelgti į iškilusias problemas ir kaip svarbu nepasiduoti, o siekti ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Mokiniai įgyvendino ir vieną „slaptą“ planą -  pasivėžinti naujuoju mokykliniu autobusiuku, kurį mokykla gavo 2016 m. rugsėjo 1 d.