Socialinio emocinio ugdymo diena „Ačiū už drąsą, ačiū už laisvę“

Sausio 13-oji Šimonių skyriuje buvo skirta socialiniam emociniam ugdymui, kartu paminint tragiškuosius sausio įvykius, vykusius prieš 32 metus, Vilniuje. Koridoriuje ant palangių mokiniai dėliojo ir degė žvakutes, prisijungdami prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Pirmoji pamoka buvo skirta pokalbiams apie sausio įvykius Vilniuje, lietuvių drąsą pavojaus akimirkomis, kovojant už savo laisvę. Vėliau mokiniai spalvino, karpė neužmirštuolių žiedus, piešė patriotinius piešinius. Per ketvirtą pamoką visi skyriaus mokiniai su mokytojomis vyko prie Nepriklausomybės dešimtmečiui skirto paminklo Šimonių centre. Šalia paminklo į žemę įsmeigtos neužmirštuolės, uždegtos žvakutės, sugiedota „Tautiška giesmė“.

Mokytoja Genovaitė Šukienė