Rudenėlio šventė

Spalio 28 d. į Šimonių pradinio ugdymo skyrių rinkosi pasipuošę ir gerai nusiteikę mokiniai, nes čia vyko netradicinio ugdymo diena ,,Rudenėlio šventė“. Rytas prasidėjo nuo keksiukų su obuoliais kepimo. Skanumynus gaminti padėjo skyriaus vedėja Laima Skėrienė ir sekretorė Laura Kavoliūnienė. Visi įsitraukė į keksiukų gaminimą: kas obuolius pjaustė, kas kiaušinius plakė, tešlą maišė, o kas į formas dėliojo. Vėliau vyko viktorina ,,Sveikas, rudenėli“, kurią vedė mokytoja Daiva Ubonytė-Černiuvienė. Prie pradinukų prisijungė mokytoja Drąsuolė Cemnickienė, mokytojos padėjėja Milda Kalvelienė su mažiausiais skyriaus vaikais. Pertraukėlių metu mokiniai šoko, dainavo, vadovaujami mokytojų Genovaitės Šukienės, Drąsuolės Cemnickienės, Rūtos Trubilienės. Pasibaigus viktorinai, visi susėdo prie bendro stalo. Valgė savo gamintus keksiukus, gėrė obuolių sultis. Mokiniai gerai dirbo. Išėjo gražus rezultatas.