Mokyklos savivalda

Audronė Buzienė Sandra Ratkutė Aida Černiūtė  Darius Koženiauskas
Brigita Gritėnienė Genovaitė Šukienė Miglė Buzaitė  Loreta Kručienė
Žydrūnas Šatkauskas Danutė Vizbarienė Rasa Gasiūnaitė

Mokyklos taryba renkama 2 metams atviru balsavimu. Ją sudaro 5-10 klasių mokinių, tėvų ir mokytojų lygiomis dalimis išrinkti atstovai (3+3+3). 5-10 klasių mokiniai atstovus į tarybą renka mokyklos mokinių parlamente, tėvai - visuotiniame tėvų susirinkime, mokytojai - mokytojų tarybos posėdyje. Išvykus tarybos nariui į jo vietą išrenkamas naujas tarybos narys. Mokyklos tarybos veikloje gali dalyvauti vietos savivaldos atstovai.
Mokyklos taryba - aukščiausia mokyklos savivaldos institucija. Už savo veiklą mokyklos taryba atsiskaito ją rinkusiems mokyklos bendruomenės nariams kas metai 2 (metų pabaigoje).

Mokyklos tarybos funkcijos

Mokyklos taryba vadovaujasi švietimo tikslais, mokykloje vykdomų švietimo programų paskirtimi ir mokyklos tradicijomis:

· Nustato mokyklos veiklos perspektyvas, pagrindines darbo kryptis, aprobuoja mokyklos veiklos programą, vidaus darbo tvarkos taisykles, ugdymo planą, nustato ugdymo organizavimo tvarką.