RESPUBLIKINIS ANGLŲ KALBOS KONKURSAS

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Šimonių pradinio ugdymo skyriaus antros klasės mokinės Evelina ir Viltė dalyvavo respublikiniame anglų kalbos konkurse „My family tree“. Konkurso metu mergaitės piešė savo šeimos medį bei garso įraše perskaitė savo pačių kurtą rašinėlį, kuriame plačiau papasakojo apie savo šeimos narius. Abi mergaitės apdovanotos padėkos raštu už dalyvavimą konkurse.

Anglų kalbos mokytoja Deimantė Vogulienė

ANGLŲ KALBOS KONKURSAS „OLYMPIS“

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Šimonių pradinio ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo anglų kalbos konkurse „Olympis 2024 - Pavasario sesija“. Konkurso metu mokiniai patikrino savo anglų kalbos žinias atlikdami įvairias užduotis. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, o ketvirtos klasės mokinys Visvaldas Černius gavo medalį už labai gerus rezultatus. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir jų noru dalyvauti konkursuose.

Anglų kalbos mokytoja Deimantė Vogulienė

Anglų kalbos olimapada „KINGS“

Kiekvienais metais Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Šimonių pradinio ugdymo skyriaus mokiniai aktyviai dalyvauja anglų kalbos olimpiadoje ,,Kings“. Visi pradinukai turi galimybę pasitikrinti savo anglų kalbos žinias kvalifikaciniame etape spręsdami užduotis mokykloje. Šiais mokslo metais trečios klasės mokinys Linas Kavoliūnas dalyvavo anglų kalbos olimpiados finale, kuriame pasiekė labai aukštus rezultatus ir buvo apdovanotas pirmo laipsnio diplomu. Labai džiaugiamės Lino pasiekimais ir linkime sėkmės kitose olimpiadose.

kings2023 1 kings2023 2

Europos kalbų dienos minėjimas

Rugsėjo 26-ąją dieną yra minima Europos kalbų diena. Šią dieną paminėjo ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Šimonių pradinio ugdymo skyriaus mokiniai. Visi vaikai iš anksto aktyviai ruošėsi šiai kalbų dienai. Pradinukai piešė savo rankas, o ant jų užrašė pasisveikinimo būdus lietuvių ir anglų kalbomis. Taip pat klausėsi angliškų dainelių, prisiminė anglų kalbos abėcėlę, sprendė kryžiažodžius. Pamokų metu mokiniai dalyvavo viktorinoje, kurios tikslas buvo išsiaiškinti, kiek daug jie žino apie Europos kalbas.

Anglų k. mokytoja Deimantė Vogulienė